paykwik kart

En çok kullanılan kart

Evet yanlış duymadınız 2019 yılının ortalarına girmekte olduğumuz bu günlerde en çok kullanılan ön ödemeli kartların başına doğru harekete geçen Paykwik güvenilirliğini dünya üzerinde kanıtlamış bulunmaktadır. Milyonlarca kitleye ulaşmakla kalmamış kendi adını bir marka haline getirmiştir. Paykwik kart üreticileri ve satıcıları emeklerinin karşılığı fazlası ile elde etmiş bulunmaktadır.

Bundan yıllar önce ön ödemeli kart sektörüne atılırken ukash den sonra gelen paykasa ile yarışamayacağını söylüyorlardı. Ama güvenilirliği ve hızlılığı ile kimseye sorun yaşatmayan paykwik kart bugün internet alışverişi tutkunlarının en önemli gizlilik silahı haline gelmiştir.

Paykwik neden çok tercih edilmektedir?

Paykwik kartın tercih sebeplerini yazmak ile bitiremeyiz fakat en önemli sebepleri sıralayacak olursak başta yüksek güvenlik gelmektedir. Ultra yüksek güvenlik şifrelemesine sahip olan paykwik kart ne aldığınızı, kimden aldığınızı yada nerede kullanıldığını hiçbir şekilde açık etmemektedir. Diğer bir seçenek ise fiyatının nerede ise euro değeri ile satılıyor olması olacaktır. Komisyonsuz denecek kadar uygun fiyatlar ile firmamızda paykwik satın alabilirsiniz.