paykwik

Ön ödemeli kart nedir? Ön ödemeli kartların amacı öncelikle gizlilik ve güvenliktir. İnternet alışverişlerinde korunmayı sağlamaktır. Günümüzde her sektörde, hatta dışarıda, sokaklarda bile dolandırıcı ve hırsızlarla yüz yüzeyiz, her an karşı karşıya kaldığımız zor durumlar oluyor. İnternet de dahil bu durumlara dışarı olduğu gibi internet üzerinde de birçok dolandırıcı mevcut ön ödemeli kartlar bu dolandırıcılardan kişisel bilgilerimizi ve kart güvenliğimizi sağlama almak için çıkartılmıştır. Paykwik de bu ön ödemeli kartlar arasında en çok kullanılan ön ödemeli kartların başında gelmektedir.

Paykwik Nedir? Paykwik dediğimiz gibi en çok kullanılan ön ödemeli kartların başında gelmektedir. Ön ödemeli kartlara sanal kredi kartı gözü ile bakabiliriz. Hepsinin olmasa da bir güvenlik koduna (cvv) ve bir son kullanma tarihine sahiptir. Genel olarak 16 haneli kart numarası bulunmaktadır. İnternet üzerinde birçok sektör de kullanılan bilen tek kullanımlık bir sanal kredi kartıdır.

Paykwik kart çok iyi güvenlik düzenlemeleri ile üretilmiş kullanıcıya hitap eden hızlı ve güvenilir bir ödeme yöntemidir. Bugün birçok kullanıcısı olan Paykwik kullanan kişinin banka hesap bilgilerini, kredi kartı bilgilerini ve şahsi bilgilerini kullanmadan alışveriş gerçekleştirmeye olanak sağlamaktadır. Sizde internet üzerinde alışveriş yaparken kendinizi güvende hissetmiyorsanız. Tereddütsüz bir şekilde firmamızdan Paykwik kart alarak güvenliğinizi garanti altına alabilirsiniz.